Dále doporučujeme

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: filozofie, latina, software, lékařství a medicína, počítače, sport, český jazyk, náboženství a křesťanství, ekonomie a ekonomika, chemie, bankovnictví, internet, různé, zkratky, nápoje, fyzika, příroda, školství, nemoce, věda, psychologie, politika, matematika, jídlo atd.

Informace

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Vybírejte z kategorií online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky atd.

Full HD tapety na PC zdarma - full HD tapety na PC

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD tapety na PC zdarma. můžete využít v smartphone, obrazovka počítače, mobilní telefon, tablet, notebook, mobil, počítač, monitor, PC, phablet, ultrabook a pro operační systémy Windows 2000, Windows 98, Slackware, Windows 10, Microsoft Windows Vista, Apple iOS (iPhone), Mac, macOS, Linux Ubuntu, Windows Server 2012, FreeBSD. Wallpapers na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: budovy a stavby, sportovní pozadí, zvířata, hry a herní wallpapery, adventní a vánoční tapety, jídlo a nápoje, vojenské Army tapety a zbraně, letadla, motorky, motocykly, rostliny, voda a bubliny, 3D a Abstraktní, psi a štěňátka, Roztomilá zvířátka, auta, květiny, kytky, wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, moře, oceány, pláže, dopravní prostředky. Mnoho verzí a velikostí jako 1200x1920, 320x568, 1600x2560, 2560x1600, 375x812, 2560x2048, 1366x1024, 1440x2560, 1152x1920, 800x1280, 1280x854, 2048x1080, 360x760, 800x600, 1080x1800, 1920x1200 atd.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Klíčová slova: Vlajky měst a obcí České republiky, Biografie slavných osobností, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Online testy zdarma, Free style - volný styl, Nejlepší hry pro dívky, PC tapety pro Windows, Přehled formátů souborů, Celebrita Nelly Furtado, Dopravní značky, URL, zábava, A

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Aforismy, přísloví, úsloví, myšlenky, motta, bonmoty, výroky

Citáty slavných osobností, Aforismy, přísloví, úsloví, myšlenky, motta, bonmoty, výroky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o bohatství, citáty o dobru, citáty o lži, citáty o bohu, citáty o penězích, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o zdraví, citáty o ženách, citáty o kráse, citáty o přátelství, citáty o neštěstí, citáty o člověku, citáty o svobodě, citáty o životě, citáty o manželství, citáty o nenávisti, citáty o štěstí, citáty o odvaze, citáty o víře od různých známých osobností.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Internet, síť

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako náboženství, sport, smajlíci a emotikony, věda, hudba, ptáci, hmyz, mapy, zelenina, halloween, stavby, auta, symboly, jídlo a nápoje, ovoce, rostliny, přístroje, ženy a dívky, dopravní prostředky, Velikonoce, velikonoční kliparty, nápoje, Vánoce a Advent, květiny atd.

Vše o Vánocích - vánoční web

Budou brzy Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom se podívejte Vše o Vánocích. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční dárky, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční přání atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Láska nebeská, Adventní trhy, Jídlo, Sněhulák, Koledy, Vánoční hvězda, Borovice, Film, Milka, Štědrý večer, Anglicky, Jingle Bells, Brno, Umělý vánoční stromek, Pastýř, K Vytisknutí, Alkoholový kalendář, Dia, Schleich, Štóla, Vánoční filmy, Rumové řezy, Text, Adventní věnec, Neviňátko, Vídeň, Vánoční punč, Kameňák, Koleda, Sám doma, Skleněné ozdoby apod.

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Keywords:linky, Vlajky jednotlivých států USA, tipy, výukové pomůcky, Biografie, životopis Mila Kunis, pro děti, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Webové html5 hry zdarma, Cristiano Ronaldo football, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Full HD tapety na PC zdarma, Seznam zkratek a akronymů

Baví vaše děti kreslit? pakliže je odpověď ano, tak ať zkusí omalovánky online pro děti. Jsou zde omalovánky zvířátek, omalovánky autíček nebo omalovánky dinosaurů.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Síť

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, vodorovné značení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, výstražné značky, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, značky upravující přednost apod.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: software, zkratky, nemoce, ekonomie a ekonomika, matematika, rostliny, počítače, bankovnictví, materiály, věda, chemie, nástroje, psychologie, latina, stavebnictví, technika, internet, účetnictví, hardware, lékařství a medicína, filozofie, politika, jídlo, literatura atd.

Fórky, vtipné texty, černý humor, ftipy, vtípky, fóry

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, vtipné texty, černý humor, ftipy, vtípky, fóry. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií vtipy o blondýnách, fóry nejen o českém hokeji, židovské anekdoty, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, černý humor, vtipné citáty, vtipné básničky, murphyho zákony, anekdoty o politice apod.

Klíčová slova: Obrázky vlajek měst ČR, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, zdroje informací, Obrázky ke stažení na plochu, Ilustrační obrázky, info, webové stránky, Online hry zdarma, Nej hry online, školství, Nejlepší školní testy a kvízy, M

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako okresy České republiky, státy usa, firmy a společnosti, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, země EU, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky, měny, úřady a ministerstva, hudební zkratky, týmy NHL, fyzikální jednotky apod.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Náš tip

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Hry pro dívky online

Doporučujeme hry pro dívky online . V této jedinečné sbírce naleznete parkování - parkovačky, Sportovní, Velikonoční hry, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Strategie, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Logické, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Klasické, Oddechové a podobně.

Free game online hry

Příznivcům PC her doporučujeme free game online hry Hry jsou rozdělené kategorií: Závody aut, Stolní a deskové hry, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Hry pro dva hráče, Adventury, Logické hry, Hry pro děti, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Pro dívky, Střílečky, Akční hry, Karetní hry, Sportovní hry, Postřehové hry a tak dále.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Klíčová slova: hyperlinky, Stručný encyklopedický slovník, volný čas, Obrázky k svátku, přáníčka k jmeninám, A, Online vánoční magazín, Online životopisy, biografie slavných osobností, Vlajky evropských zemí, internet, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, F

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: umělci a umění, sportovci a sportovkyně, školství a vzdělávání, podnikání a podnikatelé, záliby a hobby, lékařství, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, mytologie, herectví, herci a herečky, národnost, státní správa, křesťanství, věda, Spisovatelé a básníci, žurnalisté a novináři, přezdívky, poruchy, fikce a fantasy, historie, politika, vlastnosti, filozofie, hanlivé až sprosté přezdívky, profese a zaměstnání atd.

Doporučené odkazy

Klíčová slova: Webové online hry zdarma, Obrázky ke stažení, Online geografické testy zdarma bez registrace, Státní vlajky zemí, cestování, Ekonomie, Karl Marx, weby, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Vše o Vánocích, Stručný slovník pojmů a termínů, doporučujeme, F, Wayne Rooney futbolista inglés, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Dámská soupravička: Před obchodem s dámským prádlem říká Eriček Vášovi: „Vášo, kup mi, prosím tě, tu krásnou dámskou soupravičku.” „Eričku,” odvětí smutně přítel, „vždyť víš, že nemáme penízky.” „Prosím, prosím, kup mi ji,” naléhá Erik, „já budu večer vášnivý!” „Dobře, já ti ji teda koupím,” souhlasí přítel, „ale pamatuj si, že k MDŽ už nic nedostaneš!”

Ženská jede autem a zastihne ji sněhová bouře. Nezpanikaří, neboť si vzpomene, co jí radil otec: "Kdykoliv tě potká sněhová bouře, počkej až kolem pojede pluh a pak jeď za ním." Zanedlouho se opravdu objeví pluh a žena jej podle rady následuje. Jede za ním tři čtvrtě hodiny, až pluhař vystoupí a ptá se jí, co to dělá. Ona mu vysvětlí, že jí otec poradil,že při sněhové bouři je nejlepší jet za sněhovým pluhem. Pluhař říká: "No, s parkovištěm před Hypernovou jsem už hotový, tak jestli chcete, můžete jet za mnou ke Kauflandu."

Nepouštěj se do diskusí! Není-li už zbytí, polož otázku, která nemá s tématem nic společného, a škodolibě přihlížej, jak tvůj společník nechápe, o co jde. A v ten okamžik změň téma.

Další odkazy:

Vymalovánky k tisku
Programování v Turbo Pascalu, Delphi
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
La Juventus de Turín
Inzeruj, inzerce zdarma
Zajímavé internetové odkazy
Bayern Mnichov fotbalový klub
Odkazy na zajímavé weby
Countries and flags
Zajímavé webové stránky
Dubai city
Zlatan Ibrahimović
Naše tipy na užitečné weby
Sexy Sarah Jessica Parker
Wallpapers na plochu zvířata

Děkujeme vám za vaši návštěvu.