Partnerské weby, cestování, hry a informace

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Vše o Vánocích - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom se podívejte Vše o Vánocích. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční dárky, vánoční koledy, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Schleich, Papírové ozdoby, Tiskárna, Vánoční koule, Santa, Film, Plocha, Striezelmarkt, Tisk, Jesličky, Tichá noc, Atmosféra, Keramika, Německy, Písnička, Popelka, Láska nebeská, Rumové řezy, PF, Vánoční tapety, Květiny, Drážďany, Linux, Kuba, Václavské náměstí, Vánoční ubrusy, LED svíčky, Vosí hnízda, Štědrý den, Bramborový salát, Kameňák apod.

Online web Hry zdarma bez registrace

Běžte na online web Hry zdarma bez registrace Vybírejte z kategorií online html5 hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Deskovky, Skákací a hopsací gamesky, Puzzle a skládačky, Strategické onlinovky, Adventury, Oblíkačky, Hannah Montana, Auta a závodní, Vzdělávací a výukové hry, Logické hry, Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, Sportovní gamesy, Oddechové hry, Akční gamesky, Vaření a smažení, Arkády a plošinovky, Omalovánky, Adventní, vánoční hry apod.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Náš tip, cestování, hry a informace

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií panovníci, prezidenti, králové a círaři, mytologie, vlastnosti, politici, historie, hanlivé až sprosté přezdívky, sportovci a sportovkyně, psychologie, přezdívky, lékařství, věda, státní správa, fikce a fantasy, žurnalisté a novináři, poruchy, národnost, filozofie, školství a vzdělávání, osobnosti, záliby a hobby, nadpřirozené osoby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, podnikání a podnikatelé, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Klíčová slova: M, F, Obrázky zdarma, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Obrázky ke stažení, odkazy, Free game online hry, pro děti, Obrázek Japonka, Přehled souborových přípon, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Super online hry zdarma, Full HD wallpapers na PC

Nejlepší hry pro dívky

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejlepší hry pro dívky. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Logické, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Karetní hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Akční hry, Sportovní a tak podobně.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Vtipné texty, vtipy, fóry, frky, anekdoty, kameňáky

Chcete se pobavit? Vtipné texty, vtipy, fóry, frky, anekdoty, kameňáky. vás dostanou. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, vtipné básničky, vtipy o mužích, chlapech, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, murphyho zákony, černý humor, vtipné citáty apod.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Keywords:Obrázky vlajek měst ČR, A, internet, zdarma, Obrázková a textová přání, hyperlinky, Online web Hry zdarma bez registrace, V, Lechtivé fotky Rachel Stevens, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, školství, Přehled formátů souborů

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Kliparty zdarma ke stažení

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma ke stažení. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako halloween, dopravní prostředky, věda, láska, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, smajlíci a emotikony, muži, ovoce, hmyz, mapy, rostliny, květiny, hudba, zvířata, sport, ptáci, Vánoce a Advent, jídlo a nápoje, stavby, nápoje, symboly, přístroje atd.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zvířata, dopravní prostředky, láska, auta, ovoce, smajlíci a emotikony, nástroje a přístroje, Vánoce a Advent, zelenina, nápoje, Velikonoce, velikonoční kliparty, náboženství, věda, hudba, ženy a dívky, symboly, halloween, ptáci, květiny, přístroje, jídlo a nápoje, muži, sport atd.

Informace, cestování, hry a informace

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Online biografie, životopisy osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom se podívejte Online biografie, životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, umělci a umělkyně, světoví i domácí politici atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Ministři, Rakušan, Zlatý slavík, Rétorika, Císař, Charta 77, Textař, Husité, Gymnasté, Architekt, Voják, Washington Capitals, Rakousko-Uhersko, Prezidenti, Masový vrah, Archivář, Dabérka, Američané, Scénárista, Trenérka, Normalizace, Slováci, Trest smrti, Američan, Druhá světová válka, Sci-fi, Hokej, Atentát, NHL, Kladno, Kancléř, Nobelova cena, Státník, Poprava, Olympiáda, Podnikatelé apod.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Klíčová slova: Nejhranější hry online, Vlajky států obrázků, Vše o Vánocích, Přáníčka, textové gratulace ke stažení, Super free web games zdarma, weby, info, Zimbabwe, Wallpapery na PC ke stažení, Dopravní značky, doporučujeme, F

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Severní Ameriky, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, státy jižní Ameriky, země střední Asie, země jižní Asie, Antarktidy, státy Střední Ameriky, evropské země a státy apod.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Seznam vlajek amerických států

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Minnesota, Vermont, Florida, New Hampshire, Massachusetts, Missouri, Connecticut, Colorado, Idaho, Havaj, Západní Virginie, Kentucky, Maryland, New York, Nebraska, Ohio, Kansas, Arizona, Mississippi, Nevada, Jižní Karolína, Wisconsin, Severní Dakota, Oregon, Jižní Dakota, Texas atd.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, rakouských zemí atd.

Full HD wallpapers na PC - full HD tapety na PC zdarma

Oživte si plochu vašeho PC. Full HD wallpapers na PC. můžete využít v monitor, mobil, mobilní telefon, smartphone, tablet, obrazovka počítače, phablet, PC, notebook, displej, ultrabook a pro operační systémy Java ME, Windows 7, Linux Xubuntu, BlackBerry OS, Windows Server 2012, Linux Fedora, Slackware, Windows NT, Windows XP, Red Hat Linux, Microsoft Windows 8. Pozadí na PC z kategorií zvířata, Velikonoce - velikonoční tapety, noční města, sportovní pozadí, 3D a Abstraktní, motorky, motocykly, rostliny, psi a štěňátka, auta, budovy a stavby, příroda, krajina, vojenské Army tapety a zbraně, Roztomilá zvířátka, operační systémy, Windows, wallpapery, květiny, kytky, hudební tapety, moře, oceány, pláže, voda a bubliny, adventní a vánoční tapety. Stahujte ve velikostech Full HD 1080x1920, 1920x1280, 1440x2560, 1536x2560, 1600x2560, 1200x1920, 375x667, 1600x1200, 1920x1080 Full HD, 800x1280, 1024x600, 1280x1024, 1440x960, 1800x1440, 360x720, 1152x1920 atd.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Klíčová slova: Full HD tapety ke stažení, volný čas, výukové pomůcky, Obrázek Zrzka, URL, Vlajky států světa, zeměpis, History of travel, Americké federální vlajky, Biografie slavných osobností, Adventní magazín

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, krajů České republiky, polských vojvodství, Spolkových zemí Německa atd.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií psychologie, latina, zkratky, rostliny, materiály, věda, hardware, český jazyk, fyzika, jídlo, internet, nemoce, příroda, politika, ekonomie a ekonomika, nápoje, sport, cestování, nástroje, literatura, náboženství a křesťanství, kultura, počítače, účetnictví atd.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Internet, síť, cestování, hry a informace

Klíčová slova: zadarmo, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, F, Nejlepší hry pro dívky, Online testy zdarma, Celebrita Amanda Bynes, počítače, Nejlepší hry pro dívky, Stručný slovník pojmů a termínů, Seznam zkratek a akronymů, Nej hry online, Online biografie, životopisy osobností, Fernando Torres calciatore spagnolo, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Za co mě trestáš?: Rolník byl stíhán jedním neštěstím za druhým, až poklekl a zvolal: "Bože, za co mě tak trestáš?" Neviditelná ruka rozhrnula nebesa a hlas zvolal: "Za nic, Novák, jen mě trošku sereš."

Rolník byl stíhán jedním neštěstím za druhým, až poklekl a zvolal: "Bože, za co mě tak trestáš?" Neviditelná ruka rozhrnula nebesa a hlas zvolal: "Za nic, Novák, jen mě trošku sereš."

Přijde vlk do porodnice podívat se na syna. Prohlíží ho a celej se rozplývá: "Jaký má krásný očíčka, a ten čumáček. A jaký má malinký zoubky, a ty ouška. Ty ouška? Ty uši!!! No počkej, zajíci!!!"

Další odkazy:

Freeware
Narozeniny, Velikonoce, tapety, omalovánky
Tipy na užitečné weby
Moravskoslezský kraj
Biografie Estella Warren
Doporučené odkazy
Juventus FC - italský fotbalový klub
Doporučené internetové odkazy
Profesionální klub ledního hokeje Dallas Stars
Tipy na zajímavé weby
Arsenal Football England
Biografie Jennifer Lawrence
Odkazy na zajímavé weby
Holly Valance celebrity
Sexy Charlize Theron

Děkujeme vám za vaši návštěvu.