Naše tipy, inspirace pro volný čas

Vážený návštěvníku, připravili jsme pro Vás řadu zajímavých odkazů na různé informační a zábavní webové stránky.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte kterak editovat, čím prohlížet, jak exportovat, jak otevřít, v čem spustit, čím zobrazit, jak přehrát, v čem upravit, jak konvertovat, jak převést, jak spustit soubory těchto typů: komprimace dat, dokumenty, systémové soubory, grafiku, hudební audio soubory, internet a web, šablony dokumentů, obrazy disků, spustitelné soubory, konfigurační soubory, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Informace, inspirace pro volný čas

Vtípky, černý humor, frky, ftipy, vtipné texty, anekdoty

Potřebujete se uvolnit? Vtípky, černý humor, frky, ftipy, vtipné texty, anekdoty. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, Frky o tchýních, O škole, O mužích, Vtipy o doktorech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, O Němcích, Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, O zvířátkách, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, O důchodcích, O Windows, O Slovácích, Vtipy o policajtech, Vtipné hádanky, O ženách apod.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených do kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Klíčová slova: Přehled vlajek USA, weby, školství, humor, Kate Winslet, zajímavosti, internetové stránky, V, Sexy Lindsay Lohan, Skvělé hry online zdarma, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Přehled vlajek USA

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

PC tapety pro Windows - wallpapers na PC ke stažení

Také doporučujeme: PC tapety pro Windows. doporučujeme pro mobilní telefon, tablet, monitor, phablet, smartphone, počítač, notebook, mobil, ultrabook, obrazovka počítače, PC a pro operační systémy Android, Windows 98, Lubuntu, Windows 10 Mobile, Apple iOS (iPhone), OSX, macOS, Windows 10, Windows Me, SUSE Linux, Mac. Počítačové tapety pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: armáda, válka, zbraně, ptáci, fantasy, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, nature - příroda, fraktály, zvířata, květiny, Formule 1, vesmír, kosmos, velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, motorky, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery. Zvolit si můžete z velikostí 1600x1200, 1920x1200, 800x600, 1080x1920, 320x568, HD 1280x720, 1920x1280, 3200x1800, 1152x768, Full HD 1080x1920, 1440x960, 1920x1440, 2560x1440, 1536x2048, 1280x800, 1080x1800 atd.

Nejlepší hry pro dívky

Zahrajte si nejlepší hry pro dívky Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hannah Montana, online html5 hry, Oblíkačky, Strategické onlinovky, Barbie hry, Adventní, vánoční hry, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vzdělávací a výukové hry, Letecké simulátory, Auta a závodní, Adventury, Omalovánky, Skákací a hopsací gamesky, Oddechové hry, Puzzle a skládačky, Vaření a smažení, Deskovky, Střílecí hry, Logické hry, Sportovní gamesy apod.

Keywords:linky, Biografie slavných osobností, kuriozity, Vánoční web, Karl Marx, Adam Smith, volný čas, ú, zadarmo, Tým NHL Boston Bruins, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Vánoční web, Online hry pro děti zdarma

Navštivte další náš web, kde se dozvíte definici různých pojmů včetně počítačových pojmů a pojmů se světa hardware a software.

Seznam vlajek měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Plzeňský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj apod.

Státní prapory všech států

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech států. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Afriky, Antarktidy, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země střední Asie, ostrůvky Oceánie, země Severní Ameriky apod.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Onlinovky zdarma

Doporučujeme onlinovky zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Závodní, Karetní, parkování - parkovačky, Pro dívky, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Sportovní, Strategie, Klasické, Stolní hry a deskovky, Logické, Vánoční online hry, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Oddechové a podobně.

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, kterak editovat, jak spustit, jak konvertovat, jak vytvořit, jak přehrát, v čem spustit, čím zobrazit, jak importovat, v čem upravit, čím prohlížet soubory těchto typů: video soubory, dokumenty, hudební audio soubory, koncovky souborů, systémové soubory, grafiku, konfigurační soubory, obrazy disků, komprimace dat, šablony dokumentů, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Obrázky ke stažení - full HD pozadí ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky ke stažení. jsou vhodná pro ultrabook, notebook, smartphone, mobilní telefon, obrazovka počítače, tablet, monitor, phablet, počítač, PC, mobil a pro operační systémy OSX, Linux Xubuntu, Windows Server 2012, Java ME, Linux Fedora, Windows XP, Windows 2000, Apple iOS (iPhone), Windows 95, Chrome OS, Windows Me. Wallpapers na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy, sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky, Rally, závody aut, ptáci, květiny, hmyz a pavouci, fraktály, oceán, moře, pláže, fantasy, nature - příroda, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, motorky. Zvolit si můžete rozměry širokoúhlé 1366x768, 2048x1080, Full HD 1080x1920, 1366x1024, 2560x1440, 800x600, 1152x864, HD 1280x720, 393x786, 1920x1080, 1920x1440, 2160x3840, 2560x2048, 1280x960, 1600x1200, 2048x1536 atd.

Klíčová slova: Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, cestování, Státní prapory všech států, Lechtivé fotky Sharon Stone, V, Dopravní značky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Romantické zamilované sms vzkazy, Vlajky států světa, Online hry zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, doporučujeme

Vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států světa. V této jedinečné sbírce naleznete Antarktidy, evropské země a státy, země jižní Asie, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, země střední Asie, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky apod.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Síť, inspirace pro volný čas

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom navštivte Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, herci a herečky, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Lord, Rakousko-Uhersko, KSČ, Hudba, Básník, Právník, Historik, Philadelphia Flyers, Vládce, Křesťanství, Pedagog, Komunista, Královna, Komunisté, Romantismus, Nežijící, Francie, Vojáci, Ministr zahraničí, Washington Capitals, Císař, Žhavé výstřely, Válka, Němci, Malíř, Český slavík, New Jersey Devils, Voják, ČSSD, Prezident USA, Hokejisté, Boston Bruins, Charta 77, Hokej, Exilový prezident, Režisér apod.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, obecné zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, státy usa, hudební zkratky, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, geocaching, okresy České republiky, politické strany a hnutí, týmy NHL, měny, firmy a společnosti apod.

Vánoční web - vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Vánoční web. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční přání, vánoční filmy, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Skleněné ozdoby, Václavské náměstí, Sám doma, Husarské knoflíky, Vánoční punč, Strom, Wallpaper, Štědrý den, Drážďany, Vykrajovátka, Přání, Vánoční koule, PF, Vánoční kaktus, Vánoční svařák, Windows, Advent, Zima, Kapr, Plzeň, Dárky, Vánoční filmy, Omalovánky, Jmelí, Sněhulák, Korálky, Betlém, Vánoční prostírání, Neviňátko, Samolepky, Jmenovky apod.

úsloví, aforismy, výroky, hlášky, moudrosti, přísloví, moudra

Citáty slavných, úsloví, aforismy, výroky, hlášky, moudrosti, přísloví, moudra, . Naleznete zde citáty o lži, citáty o životě, citáty o člověku, citáty o neštěstí, citáty o zlu, citáty o víře, citáty o smrti, citáty o dobru, citáty o kráse, citáty o zdraví, moudra o dětech, citáty o manželství, citáty o nenávisti, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, citáty o bohu, citáty o svobodě, citáty o štěstí, citáty o odvaze, citáty o rozumu od různých známých osobností.

Klíčová slova: info, zdroje informací, Nejhranější online testy a kvízy, Úspory a spoření, hyperlinky, Full HD pozadí na PC, webové stránky, Indická Kalkata, Tapety na PC zdarma ke stažení, Seznam vlajek měst České republiky, tipy

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Online web Hry zdarma bez registrace

Vyzkoušejte online web Hry zdarma bez registrace. V této rozsáhlé kolekci naleznete Sportovní, Postřehové, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky, Logické, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Akční hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Aktuálně již neaktualizovaný magazín nejen o jaderné energetice Pro Atom web stále stojí za to navštívit. Stovky článků uvádějící na pravou míru mýty a klišé týkající se energetiky. Na stránkách též můžete nalézt kompletní seznam jaderných elektráren z celého světa.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, fikce a fantasy, školství a vzdělávání, umělci a umění, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, věda, nadpřirozené osoby, poruchy, státní správa, rodinné a příbuzenské vztahy, mytologie, žurnalisté a novináři, psychologie, herectví, herci a herečky, národnost, osobnosti, záliby a hobby, zločin a právo, filozofie, historie, sportovci a sportovkyně, podnikání a podnikatelé, křesťanství, panovníci, prezidenti, králové a círaři atd.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Klíčová slova: zeměpis, Super online kvízy, webovky, počítače, internet, Obrázek Bruneta, Ilustrace, obrázky, Super online kvízy, multimédia, Prapory českých měst, odkazy, PC tapety pro Windows, Julia Stiles celebrity, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Vada zraku: "Budu muset na oční," konstatuje smutně svatojánská muška. "Včera jsem se čtvrt hodiny dvořila nedopalku cigarety..."

Pán má na hlavě jen tři vlasy, přijde do kadeřnictví a chce uplést cop. Kadeřnici se to sice moc nezdá, ale dá se do pletení copu. Najednou ale povídá: „Ježiš, hrozně se omlouvám, já jsem vám omylem vytrhla jeden vlas.“ Pán na to: „To nevadí, upleťte to teda z těch dvou.“ Kadeřnice plete dál, když najednou: „Jejda, je mi to moc líto, ale já jsem vám vytrhla další vlas.“ Pán na to: „No, tak to nechte rozpuštěný.“

Proč naši hokejisté nedokázali odpovědět na góly soupeře? Protože měla pošta zavřeno.

Další odkazy:

Celebrita Uma Thurman
Fútbol Club Barcelona
Tipy na zajímavé weby
Celebrita Amanda Bynes
Tým NHL Chicago Blackhawks
Tipy na Partnerské weby
Sexy Winona Ryder
Zajímavé internetové odkazy
Tým NHL Detroit Red Wings
Odkazy na partnerské weby
Biografie Mamiko Tayama
Přáníčka k svátku, blahopřání k jmeninám
Naše tipy na zajímavé stránky
Norway
Vše pro kolo

Děkujeme vám za vaši návštěvu.