Tipy na zajímavé weby pro děti, studenty i dospělé

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nástroje a přístroje, symboly, rostliny, halloween, stavby, zelenina, hudba, smajlíci a emotikony, hmyz, ovoce, láska, auta, jídlo a nápoje, sport, Velikonoce, velikonoční kliparty, dopravní prostředky, Vánoce a Advent, přístroje, mapy, náboženství, ženy a dívky, věda, ptáci atd.

Online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Hry pro dva hráče, Adventury, Brutální krvavé hry, Závody aut, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Strategie, Sportovní hry, Relaxační hry, Stolní a deskové hry, Pro dívky, Karetní hry, Akční hry, Střílečky, Bojové hry a tak dále.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako bankovnictví, kultura, latina, český jazyk, věda, jídlo, fyzika, materiály, náboženství a křesťanství, sport, cestování, psychologie, hardware, počítače, zločin a právo, rostliny, ekonomie a ekonomika, literatura, stavebnictví, chemie, nástroje, různé, internet, příroda atd.

Klíčová slova: zajímavosti, Online hry zdarma, Nejlepší školní testy a kvízy, Slovník pojmů Co je to?, Geography and flags, cestování, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Online web Hry zdarma bez registrace, Libro da colorare, Stručný slovník pojmů a termínů, Prapory všech zemí světa, multimédia, webové stránky

Biografie známých osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom se podívejte Biografie známých osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, podnikatelé a obchodníci, zločinci a vrazi, významné osobnosti atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Zavražděn, Washington Capitals, KHL, Komik, Komunista, Komunisté, Filozof, Sci-fi, Američan, Romantismus, Stoletá válka, New York Rangers, Prezidenti USA, Ministři, Exilový prezident, Antropolog, Životopis, Faraon, Florida Panthers, Vojáci, Gymnasté, NHL, Hejtman, Závodník, Mluvčí, Miliardáři, Poslanci, ČSSD, Pop, Továrník, Křesťanství, Dabérka, Žhavé výstřely, Olympiáda, Máj, Herečka apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení, vodorovné značení, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, výstražné značky, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky apod.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Myšlenky, moudra, rčení, úsloví, aforismy, motta, moudrosti

Citáty slavných osobností, Myšlenky, moudra, rčení, úsloví, aforismy, motta, moudrosti, rozdělené kategorií: citáty o kráse, citáty o víře, citáty o lži, přísloví o naději, citáty o smutku, citáty o zlu, hlášky o alkoholu, moudra o dětech, citáty o odvaze, citáty o dobru, citáty o lásce, citáty o neštěstí, citáty o svobodě, citáty o životě, citáty o nenávisti, citáty o rozumu, citáty o štěstí, citáty o zdraví, citáty o manželství, citáty o člověku od různých známých osobností.

Myšlenky, moudra, motta, hlášky, moudrosti, aforismy, bonmoty

Citáty slavných, Myšlenky, moudra, motta, hlášky, moudrosti, aforismy, bonmoty, rozdělené kategorií: citáty o odvaze, citáty o bohu, citáty o lásce, citáty o smutku, citáty o člověku, citáty o penězích, citáty o přátelství, citáty o lži, citáty o neštěstí, citáty o víře, moudra o dětech, citáty o smrti, citáty o štěstí, citáty o bohatství, citáty o životě, citáty o nenávisti, citáty o zdraví, citáty o manželství, citáty o dobru, citáty o kráse od různých známých osobností.

Vlajky států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Delaware, Alabama, Illinois, Pensylvánie, Severní Dakota, Tennessee, Washington, Nebraska, Nové Mexiko, Connecticut, Wyoming, Oregon, Georgie, New Hampshire, Texas, Jižní Karolína, Iowa, Jižní Dakota, Kansas, Havaj, Minnesota, Aljaška, Západní Virginie, Vermont, Michigan, Colorado atd.

Keywords:weby, info, Tapety na PC, Státní prapory všech zemí, Thierry Henry, Online adventní magazín, Online životopisy, biografie, K, Celebrity Tara Reid, Vlajky amerických států USA, Obrázky na plochu počítače, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Obrázky na plochu počítače - tapety na plochu počítače

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Obrázky na plochu počítače. jsou vhodná pro notebook, monitor, mobil, počítač, PC, mobilní telefon, obrazovka počítače, tablet, phablet, smartphone, displej a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Android, Windows Me, Linux Fedora, Windows 7, Windows 10, Windows XP, FreeBSD, Windows 95, Linux Ubuntu, SUSE Linux. Pozadí na plochu počítače jsou přehledně rozdělené do kategorií: Roztomilá zvířátka, voda a bubliny, motorky, motocykly, hry a herní wallpapery, příroda, krajina, vesmír, planety, galaxie, operační systémy, Windows, wallpapery, květiny, kytky, moře, oceány, pláže, sportovní pozadí, psi a štěňátka, auta, jídlo a nápoje, rostliny, Velikonoce - velikonoční tapety, dopravní prostředky, hudební tapety, vojenské Army tapety a zbraně, letadla. Dostupné rozměry 1280x854, 800x600, 2160x3840, 1152x768, 1600x900, 1152x1920, 2048x1536, 360x640, 854x480, 2560x1600, 1600x2560, 360x720, 1920x1200, 1200x1920, 375x812, 2560x1440 atd.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako vojenské hodnosti, politické strany a hnutí, mezinárodní organizace, okresy České republiky, měny, státy usa, obecné zkratky, mezinárodní organizace, geocaching, týmy NHL, hudební zkratky, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky apod.

Klíčová slova: humor, hyperlinky, Seznam souborových přípon, Sexy Drew Barrymore, doporučujeme, počítače, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Karl Marx, Adam Smith, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, M, Přehled souborových přípon, Online hry zdarma

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií psychologie, literatura, ekonomie a ekonomika, matematika, rostliny, počítače, software, nápoje, lékařství a medicína, zločin a právo, nástroje, hardware, věda, příroda, chemie, různé, český jazyk, latina, nemoce, fyzika, kultura, stavebnictví, filozofie, jídlo atd.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte kterak editovat, čím prohlížet, jak importovat, jak konvertovat, jak vytvořit, jak exportovat, v čem upravit, jak převést, jak spustit, v čem spustit, čím zobrazit soubory následujících typů: systémové soubory, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, koncovky souborů, grafiku, písma, fonty, spustitelné soubory, hudební audio soubory, internet a web, konfigurační soubory, šablony dokumentů apod.

Kameňáky, vtípky, ftipy, anekdoty, černý humor, frky

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, vtípky, ftipy, anekdoty, černý humor, frky. vás dostanou. Vtipy z kategorií O Němcích, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, O manželství, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, O Chucku Norrisovi, O ženách, O škole, O gayích a homosexuálech, O mužích, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, O Windows, Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních, Frky, vtipy, vtípky, O ekonomech, O důchodcích apod.

Prapory českých měst

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Prapory českých měst. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Zlínský kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Královéhradecký kraj apod.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, výukové pomůcky, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Klíčová slova: zeměpis, Onlinovky zdarma, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Liverpool FC - Premiere league, Prapory českých měst, Wallpapery do mobilu, Online geografické testy zdarma bez registrace, Kubovy osobní stránky o cestování, volný čas, internet, V

Tapety na PC - pozadí na PC ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Tapety na PC. lze použít v mobilní telefon, obrazovka počítače, tablet, PC, displej, monitor, notebook, smartphone, mobil, počítač, ultrabook a pro operační systémy BlackBerry OS, Linux Ubuntu, Lubuntu, Windows 7, Windows 95, Windows 2000, OSX, macOS, Linux Xubuntu, Windows 10, Java ME. Full HD tapety na PC zdarma z kategorií vojenské Army tapety a zbraně, auta, vesmír, planety, galaxie, letadla, wallpapery, sportovní pozadí, dopravní prostředky, budovy a stavby, psi a štěňátka, noční města, 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, jídlo a nápoje, operační systémy, Windows, hudební tapety, Roztomilá zvířátka, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, zvířata, příroda, krajina. Vyberte si rozměr z 1920x1280, 320x568, 800x600, 1280x800, 1200x1920, 1920x1200, 1680x1050, 1152x1920, 1800x1440, 854x480, 800x1280, 1280x960, 1536x864, 1080x1800, 1600x900, 1440x900 atd.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, školství a vzdělávání, záliby a hobby, herectví, herci a herečky, přezdívky, profese a zaměstnání, křesťanství, politika, státní správa, národnost, lékařství, podnikání a podnikatelé, poruchy, Spisovatelé a básníci, filozofie, rodinné a příbuzenské vztahy, psychologie, žurnalisté a novináři, mytologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, zločin a právo, politici, historie, sportovci a sportovkyně atd.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, výukové pomůcky, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online geografické testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Klíčová slova: tipy, kuriozity, pro dospělé, Seznam zkratek a akronymů, výukové pomůcky, Fotbalista Wayne Rooney, Dopravní značení, linky, M, Super online flash hry, Wallpapers na PC, Dopravní značky, Biblické omalovánky, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Cizí jazyk: Myš opatrně vykoukla z díry, ale slyšela mňoukání a proto zase rychle zalezla. O chvíli později vykoukne a slyší kokrhání. Nebojácně proto vyběhla z díry - a rovnou do drápů kocoura Mourka. "Tady je vidět," říká spokojeně kocour po chutné večeři, "jak je důležité umět cizí řeči!"

Eskymačka hoří touhou zašoustat si chvíli pouhou ani si však nevrzla svlíkla se a umrzla.

Vlk, liška a medvěd se dohodnou, že si seženou práci. A nejlépe, aby se při ní zadarmo najedli. Sejdou se za týden a vlk vypráví: "Tak jsem šel hlídat ovce, ale vyhodili mě. Ráno to spočítali, zjistili, že jim dvě ovce chyběj a dostal jsem padáka." Liška povídá: "To já šla dělat dozor do drůbežárny a taky mě vyhodili. Ráno to spočítali, zjistili, že jim pět slepic chybí a dostala jsem padáka." Medvěd na to: "Tak to já šel dělat do cihelny, ale ještě mě nevyhodili." "Ty žereš cihly?" "Ne, já žeru Ukrajince a ty nikdo nepočítá..."

Další odkazy:

Grindr
Sexy Brittany Murphy
Tipy na zajímavé weby
Jessica Simpson
Tapety pro Windows
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Chelsea F.C.
Odkazy na partnerské weby
Thierry Henry
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Profesionální klub ledního hokeje Dallas Stars
Jihomoravský kraj
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Obrázek Domina
Ruletas electrónicas casino

Děkujeme vám za vaši návštěvu.