Zajímavé odkazy, informace, cestování, volný čas

Vážený návštěvníku, připravili jsme pro Vás řadu zajímavých odkazů na různé informační a zábavní webové stránky.

Den matek určitě všichni znáte, ale víte, že se po světě běžně slaví i Den otců? Není to žádná recese ani novodobý výmysl, slaví se již přes sto let.

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Elektronická textová blahopřání k významným životním událostem jako jsou k narozeniny, svátky, dny otců a matek, ukončení studia, odchod do penze, promoce, svatba atd. Krátké vtipné veršované básničky pro vaše blízké.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Full HD pozadí ke stažení - pC tapety pro Windows

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Full HD pozadí ke stažení. doporučujeme pro smartphone, phablet, displej, notebook, počítač, PC, ultrabook, monitor, mobilní telefon, mobil, obrazovka počítače a pro operační systémy Windows 7, Apple iOS (iPhone), Linux Ubuntu, Windows 2000, Windows 95, Android, Mac, Red Hat Linux, Windows Me, OSX, Windows NT. Pozadí na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: jídlo a nápoje, auta, vojenské Army tapety a zbraně, adventní a vánoční tapety, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie, wallpapery, rostliny, moře, oceány, pláže, sportovní pozadí, zvířata, motorky, motocykly, voda a bubliny, hudební tapety, příroda, krajina, 3D a Abstraktní, Roztomilá zvířátka, psi a štěňátka, dopravní prostředky. Dostupné velikosti jsou 1536x2048, 1920x1280, 854x480, 768x1024, 1200x1920, 360x640, 1280x960, 2560x1440, 1440x2560, 1152x1920, 1600x2560, 1280x854, 2048x1080, 393x786, 1024x768, 750x1334 atd.

Superhry a hry online zdarma

Zahrajte si superhry a hry online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Logické hry, Strategie, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Pro dívky, Akční hry, Sportovní hry, Bojové hry, Animace, Střílečky, Adventury, Závody aut, Karetní hry a tak dále.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma atd.

Klíčová slova: Vlajky států USA, výukové pomůcky, zeměpis, internetové stránky, Bayern München, Wallpapery do mobilu, Slovník pojmů Co je to?, zábava, Biografie, životopis Mila Kunis, Přehled přípon a koncovek souborů, F, R, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, kterak editovat, jak otevřít, jak importovat, jak spustit, čím prohlížet, jak přehrát, čím zobrazit, jak vytvořit, v čem spustit, jak převést soubory těchto typů: grafiku, video soubory, komprimace dat, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, spustitelné soubory, šablony dokumentů, obrazy disků, koncovky souborů, písma, fonty, internet a web apod.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Americké federální vlajky

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Americké federální vlajky. Zde naleznete například vlajky států Texas, Delaware, Alabama, Oregon, Arkansas, Utah, Kalifornie, Tennessee, Kentucky, New Hampshire, Jižní Karolína, Minnesota, Maryland, Wyoming, Iowa, Arizona, Idaho, Louisiana, Mississippi, Západní Virginie, Indiana, Maine, Pensylvánie, Aljaška, Massachusetts, Ohio atd.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí, krajů České republiky atd.

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Keywords:Obrázky vlajek měst ČR, Online adventní magazín, Americké federální vlajky, doporučujeme, Ashanti, školství, cestování, webovky, Flags of the world countries, Onlinovky zdarma, pro dospělé, kuriozity

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Super free web games zdarma

Vyzkoušejte super free web games zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Akční hry, Bojové gamesy, Postřehové, Sportovní, Karetní hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Síť, informace, cestování, volný čas

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Onlinovky zdarma

Zkuste onlinovky zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Oddechové hry, online html5 hry, Logické hry, Adventury, Střílecí hry, Vaření a smažení, Oblíkačky, Sportovní gamesy, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, Auta a závodní, Hry s koňmi, Barbie hry, Arkády a plošinovky, Hannah Montana, Strategické onlinovky, Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky, Deskovky apod.

Klíčová slova: Online testy zdarma bez registrace, zdarma, Superhry a hry online zdarma, Programování v Turbo Pascalu, Delphi, weby, Přehled přípon a koncovek souborů, odkaz, Počítačové a deskové strategické válečné hry, Super online kvízy, Prapory regionů a království, K, Databáze osobností Kdo je to?

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Super online kvízy

Běžte na super online kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Onlinovky zdarma

Zahrajte si onlinovky zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Strategické onlinovky, Farmářské hry, Hannah Montana, Logické hry, Karetní hry - solitaire, Barbie hry, Arkády a plošinovky, Sportovní gamesy, online html5 hry, Hry s koňmi, Vaření a smažení, Letecké simulátory, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oddechové hry, Adventury, Omalovánky, Puzzle a skládačky, Auta a závodní, Akční gamesky, Skákací a hopsací gamesky, Oblíkačky apod.

Svoji vlajku nemají pouze státy (země), ale i jednotlivé kraje města a obce. Navštivte partnerskou stránku s vlajkami měst ČR.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Nejlepší tapety na plochu zdarma - wallpapers na PC

Dále vám doporučujeme: Nejlepší tapety na plochu zdarma. vhodné pro phablet, smartphone, PC, mobil, obrazovka počítače, ultrabook, počítač, tablet, notebook, displej, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Java ME, Chrome OS, Linux Xubuntu, Mac, Linux Ubuntu, BlackBerry OS, Windows NT, Apple iOS (iPhone), Windows Me, Windows 7. Pozadí na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: hry a herní wallpapery, noční města, operační systémy, Windows, sportovní pozadí, příroda, krajina, rostliny, zvířata, dopravní prostředky, květiny, kytky, budovy a stavby, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie, vojenské Army tapety a zbraně, motorky, motocykly, voda a bubliny, wallpapery, jídlo a nápoje, adventní a vánoční tapety, hudební tapety, auta. Zvolte si z rozměrů 1536x864, 1536x2048, 2160x3840, 1440x900, 360x760, 1152x864, 1600x1200, 1280x768, 1200x1920, 1800x1440, 1280x960, 360x720, 1152x768, 1024x768, 1280x1024, širokoúhlé 1366x768 atd.

Klíčová slova: Full HD pozadí ke stažení, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, F, Dubai city, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Super online hry zdarma, webové stránky, Online dating services, odkazy, humor, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Obrázky vlajek měst ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Obrázky vlajek měst ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Středočeský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj apod.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených do kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, cizí jazyky, výukové pomůcky atd.

Online adventní magazín - vánoční web

Blíží se Vánoce? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční zábava, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční dárky, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Bůh, Vánoce, Jingle Bells, Vánoční koule, Pokrmy, Desktop, Vánoční ozdoby, Písnička, Kapr, Recepty, Zdraví, Vykrajovátka, Vídeň, Kinder, Cesmína, Kavkazská jedle, Kameňák, Lego, Vánoční svícen, Betlém, Historické ozdoby, Patchwork, Německy, Štědrý den, Vánoční světýlka, Vánoční svíčky, Přáníčko, Vánoční kaktus, Borovice, K Tisku, Pastýř apod.

Rčení, úsloví, bonmoty, motta, moudra, myšlenky, výroky

Citáty slavných osobností, Rčení, úsloví, bonmoty, motta, moudra, myšlenky, výroky, . Mj. na webu naleznete citáty o nenávisti, citáty o bohatství, citáty o zlu, citáty o víře, citáty o štěstí, citáty o kráse, citáty o přátelství, citáty o ženách, citáty o lásce, citáty o rozumu, citáty o svobodě, citáty o smutku, citáty o lži, citáty o manželství, citáty o neštěstí, přísloví o naději, citáty o smrti, citáty o odvaze, citáty o bohu, citáty o zdraví od různých známých osobností.

Informace, informace, cestování, volný čas

Klíčová slova: Obrázky vlajek měst ČR, Super free web games zdarma, Full HD pozadí na PC, linky, internet, Fotogalerie modelky Eri Aikawa, Seznam státních vlajek, Onlinovky zdarma, Online testy a kvízy zdarma, ú, hyperlinky, zajímavosti, Wallpapers auta - cars, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Blbá vláda: Stojí dítě před úřadem vlády a volá: "Máme ale blbou vládu, zdražili nám čokoládu!" Z okna vykoukne poslanec a zvolá: "Ty jsi ale blbé děcko, zdražili jsme přeci všecko!""

Maruška v lese najde dvanáct měsíčků a prosí je o jahody. "V pořádku, Maruško, dostaneš jahody, ale nás všech devět se s tebou pomiluje!" "Cože? Vždyť je vás dvanáct..." "To ano, ale Červen, Červenec a Srpen jsou teplý."

Sedí dva homosexuálové v hospodě a luští křížovku...neúspěšně. Zavolají vrchního a ptají se: "Pane vrchní, potřebujem otvor lásky na čtyři!" "Ale pánové, to je přece piča!" První homosexuál se otočí na druhého a řiká: "Já ti říkal, že to není řiťť!"

Další odkazy:

Obrázky mnoha hezkých sexy žen.
Texty blahopřání
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Obrázek Jóga
Přání, přáníčka, blahopřání, gratulace
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Obrázky krásných sexy žen.
Zajímavé internetové odkazy
Athletic de Bilbao
Linky na partnerské weby
Blahopřání k narozeninám pro děti i dospělé
Sexy Natalia Oreiro
Naše tipy na zajímavé stránky
Laetitia Casta
Tým NHL Nashville Predators

Děkujeme vám za vaši návštěvu.