Shannon Elizabeth profil, biografie
Navigace
» Úvodní stránka
Jazyky
» Česká verzeČesky
» English version of this celebrity siteEnglish

Shannon Elizabeth

Shannon Elizabeth celebrity photo

profil Shannon Elizabeth

Na této stránce jsme se pokusili odpovědět na nejčastější otázky týkající se celebrity Shannon Elizabeth. Tyto otázky jsou: Kdy se narodila Shannon Elizabeth? Kolik váží, kolik měří Shannon Elizabeth? Jaké jsou míry Shannon Elizabeth? atd. Proto jsme napsali několik řádků, které můžeme nazvat bio, biografie, profil a možná i životopis.

Shannon Elizabeth se narodila 1976-09-07. Měří 174 cm. Váží 50 kg.

Křestní jméno:Shannon
Příjmení:Elizabeth
Povolání:modelka herečka
Datum narození:1976-09-07
Výška:174 cm
Hmotnost:50 kg
Web stránka:https://shannonelizabeth.ddnsguru.com/
Místo narození:Houston, Texas, USA

Více informací se mi bohužel nepodařilo sehnat, něco se však můžete dočíst i na úvodní stránce tohoto webu. Doporučuji také kouknout se na Shannon Elizabeth foto a fotky Shannon Elizabeth.

Náš tip: Znáte všechny vlajky států světa?

English version of bio, Shannon Elizabeth biography, profile you can found here


Shannon Elizabeth fotečka

Několik fórů na závěr. Vtip Otcova rada: Ženská jede autem a zastihne ji sněhová bouře. Nezpanikaří, neboť si vzpomene, co jí radil otec: "Kdykoliv tě potká sněhová bouře, počkej až kolem pojede pluh a pak jeď za ním." Zanedlouho se opravdu objeví pluh a žena jej podle rady následuje. Jede za ním tři čtvrtě hodiny, až pluhař vystoupí a ptá se jí, co to dělá. Ona mu vysvětlí, že jí otec poradil,že při sněhové bouři je nejlepší jet za sněhovým pluhem. Pluhař říká: "No, s parkovištěm před Hypernovou jsem už hotový, tak jestli chcete, můžete jet za mnou ke Kauflandu."

Ženská jede autem a zastihne ji sněhová bouře. Nezpanikaří, neboť si vzpomene, co jí radil otec: "Kdykoliv tě potká sněhová bouře, počkej až kolem pojede pluh a pak jeď za ním." Zanedlouho se opravdu objeví pluh a žena jej podle rady následuje. Jede za ním tři čtvrtě hodiny, až pluhař vystoupí a ptá se jí, co to dělá. Ona mu vysvětlí, že jí otec poradil,že při sněhové bouři je nejlepší jet za sněhovým pluhem. Pluhař říká: "No, s parkovištěm před Hypernovou jsem už hotový, tak jestli chcete, můžete jet za mnou ke Kauflandu."

Chlap byl na vyšetření a lékař mu oznamuje: „Je to zlé, váš test na AIDS je pozitivní.” „Pane doktore, a nemůžete mi nějak pomoct? Dobře zaplatím.” „Bohužel, tady je medicína zatím bezmocná. Vy jste homosexuál?” „Ano.” „Tak potom bych pro vás jeden recept měl. Vezměte kilo neumytých rajčat, shnilou rybu, půl druhého litru mléka, půl kila syrového masa, co už začíná páchnout, do toho pět litrů vody, pořádně rozmixovat, nechat tři hodiny pracovat a potom v průběhu jedné hodiny vypít.” „Děkuji, pane doktore, už se běžím léčit!” Když pacient odešel, sestřička se diví: „Pane doktore, vždyť ten test na AIDS má v pořádku, tak proč jste mu předepsal takové projímadlo?” „Aby si ten buzerant konečně uvědomil, k čemu má prdel.”

Pojďme na něj, vždyť je sám!

Celník

Celník je příslušník Celní správy.Celní správa je v České republice ozbrojený bezpečnostní sbor, jehož primárním úkolem je zajišťování obecné a ekonomické bezpečnosti.Celní správa u nás podléhá Ministerstvu financí. Mezi její úkoly patří obecně kontrola a sledování zboží, které...

Vdovec

Vdovec je muž, kterému zemřela manželka. Etymologicky můžeme původ slova vdovec hledat v praslovanském slovu "vydova" a ve staroindickém slovu vidhevá. Vzhledem tomu, že se muži dožívají kratšího věku než ženy, tak je vdovců mnohem méně než vdov. ...

IT analytik

IT analytik je absolvent vysokoškolského studia v magisterském studijním programu. Jeho úkolem je analýza požadavků podle probíhajících procesů a dalších potřeb. Na základě této analýzy pak vznikají schématické diagramy informačních systémů jako celku nebo jednotlivých částí....